Приглашаем на Инкубатор инженеров Cisco

Приглашаем на Инкубатор инженеров Cisco

Новости

Приглашаем на Инкубатор инженеров Cisco. Запрошуємо до інкубатора інженерів Cisco! Курси ІТ онлайн Київ. Реєструйтесь на навчання онлайн!

cisco1

Запрошуємо Вас взяти участь у відборі для участі в Інкубаторі інженерів Cisco.Учасники інкубатору проходять навчання та отримують можливість пройти конкурс на роботу в Глобальному центрі підтримки клієнтів Cisco в Кракові.

 

Вимоги до учасників відбору:

  • знання англійської;
  • закінчення університету в 2015 році або раніше (диплом бакалавра або магістра);
  • курс CCNA (закінчено або в процесі опанування).

 

Для участі необхідно зареєструватися.

 

Студентам, які пройдуть відбір, будуть запропоновані курси CCNP в академії Ciscoта серія семінарів з  передових технологій, які читатимуть спеціалісти Cisco під час сесій Telepresence в офісі Cisco. Сесії триватимуть з 14 листопада 2014 року до 15 березня 2015 року (одноденна сесія кожного місяця). Навчання відбуватиметься в Києві. Навчання безкоштовне.

 

Відбір до Інкубатору інженерів Cisco розпочнеться в жовтні 2014 та відбуватиметься в Києві.

 

Ми також запрошуємо вас приєднатися до спільноти NetAcad4KrakowGSC та брати участь у віртуальних семінарах для студентів, які проводять інженери та HR спеціалісти Cisco. Ми розпочинаємо програму вебінарів в жовтні 2014 року!

 

З запитаннями звертайтеся, будь-ласка, за адресою nomarbek@cisco.com

 

З повагою, Команда Академії Cisco.

Приглашаем на Инкубатор инженеров Cisco. Робота мережевого інженера Циско — це реальний шанс побудувати багаторічну успішну кар’єру у галузі інформаційних технологій. До того ж, зробити це сьогодні набагато простіше і легше, ніж ще 5 років тому.