Моє кредо – йти тільки вперед і підкорювати власний Еверест під назвою Академія Cisco

Моє кредо – йти тільки вперед і підкорювати власний Еверест під назвою Академія Cisco

Моє кредо – йти тільки вперед і підкорювати власний Еверест під назвою Академія Cisco

Учень Бучанської школи-інтернату Костянтин Садовський розпочав навчання в Академії Cisco в 16 років. Після опанування двох семестрів курсу CCNA Discovery (Cisco Certified Network Associate -Сертифікований компанією Cisco спеціаліст з мереж). Він став одним із кращих студентів Академії, спромігся швидко знайти роботу в сфері інформаційно-комунікаційних технологій і мріє стати висококваліфікованим професіоналом в ІТ-індустрії.

Еверест під назвою Академія Cisco

Костянтин Садовський – випускник спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. З поглибленим вивченням іноземних мов та предметів суспільно-гуманітарного ухилу. Невеличкого містечка Буча, що на Київщині. Сьогодні він з посмішкою пригадує, як у дитинстві мріяв стати моряком і підкорювати морські простори. Коли подорослішав – всерйоз захопився точними науками. З часом зрозумів, що комп’ютер служить зовсім не для забав, і він не хоче, як переважна більшість його однолітків, даремно витрачати час на комп’ютерні ігри. А в 16 років поставив перед собою нове і серйозне завдання – здобути міцні знання, які допоможуть йому мати престижну професію. Але які саме знання і де?

«У кожному колективі є свої лідери. У нашій школі такими лідерами є студенти Академії Cisco, які налаштовані розвиватися і самовдосконалюватися. Костянтин Садовський належить саме до числа таких лідерів. Спокійний, врівноважений і розсудливий, він вміло визначає пріоритети, критично оцінює свої можливості і знає наперед, чого хоче досягти завдяки навчанню в Академії. За такими лідерами – майбутнє ІТ-технологій».

Микола Кригін, Еверест під назвою Академія Cisco

Керівник та інструктор мережної Академії Cisco в Бучанській школі-інтернаті

Відчувши потяг юнака до знань, священнослужитель Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Микола Кригін. Який водночас є керівником та інструктором Академії Cisco, що діє на базі Бучанської школи-інтернату, запросив його на заняття: «Приходь і сам переконайся в тому, що у сфері мережних технологій завдяки наполегливості можна досить швидко стати потрібним спеціалістом на ринку праці, а ми тобі допоможемо».

«В Академії Cisco все було новим, неординарним. Досі незнаним і водночас настільки захоплюючим і цікавим, – щиро ділиться враженнями Костянтин. – На перші заняття, куди я летів немов на крилах, поряд зі мною були не тільки школярі, але й студенти старших курсів вищих навчальних закладів, і я спочатку трохи ніяковів, та навіть в думках не було покинути навчання, бо на те і випробування, щоб їх долати. Та й самому собі я мав довести, що не святі горщики ліплять. Відтоді Академія Cisco стала для мене моїм власним Еверестом. Який я підкорюю вже другий рік.»

«Коли рік тому мені запропонували навчатися мережним технологіям, я вперше дізнався про корпорацію Cisco. Сьогодні Cisco для мене – це не просто світовий лідер у сфері мережних технологій, це орієнтир у навчанні. Протягом півроку занять в Академії Cisco я отримав нові сучасні знання, вміння, практичні навички і досвід. Якщо раніше я взагалі лише приблизно уявляв, як працюють мережа й Інтернет, страшенно боявся свого домашнього маршрутизатора, то під час навчання вже легко налаштовував свою домашню мережу і зараз можу працювати не тільки на малих, але й на великих підприємствах та в постачальників послуг Інтернету. А ще я навчився думати, аналізувати проблеми, самостійно знаходити шляхи їх вирішення, працювати в команді. І зрозумів, що головне – не зупинятися на досягнутому. Щоб у майбутньому стати першокласним фахівцем».

Костянтин Садовський

Студент Академії Cisco при Бучанській школі-інтернаті

Костянтин не приховує, що йому довелося неабияк попотіти, аби подолати перші труднощі. І досі не може забути, як прокидався серед ночі, розмірковуючи над складними розділами програми. Як готувався до лабораторних робіт і хвилювався перед тестами. Але розуміння того, що він є учасником всесвітньої мережі однодумців. І працює в захоплюючій сфері мережних технологій, додавало наснаги й упевненості. Коли ж потребував допомоги й підтримки. А то й просто товариської поради, поряд завжди були отець Микола та інструктор Академії Cisco в Бучі Костянтин Васильович Герасименко.

Еверест під назвою Академія Cisco

«Костянтин належить до молодих людей, які не стоять на місці та упевнено дивляться у день завтрашній. Мені подобається, що Костя шукає різні джерела знань. Він отримує корисну інформацію не тільки під час навчання. Але й на різноманітних заходах, які проводить компанія Cisco. Наприклад, завдяки участі у семінарі «День у Cisco». У форумах «Віртуалізація без меж» і «Безпека без меж», Костя побачив такий високий рівень спеціалістів, до якого йому ще рости й рости, та усвідомив, в яких напрямках сфери мережних технологій можна розвиватися. А після тренінгу з працевлаштування, який для студентів та випускників Академії Cisco в Бучі організувала компанія Cisco. Він вже знає, як слід готуватися до інтерв’ю під час працевлаштування».

Костянтин Герасименко

Інструктор мережної Академії Cisco в Бучанській школі-інтернаті

Костянтин швидко усвідомив, що онлайнові матеріали курсу викладено простою і доступною мовою, за принципом «від простого до складного». І засвоювати їх зовсім не важко. Крок за кроком він опановує курс CCNA Discovery, наразі закінчив другий семестр і готується до проміжної індустріальної сертифікації CCENT (Cisco Certified Entry Networking Technician. Сертифікований компанією Cisco технік з мереж). Головним надбанням і першим кроком до успіху вважає практичні навички роботи з обладнанням. Які він отримав в Академії Cisco. Саме вони допомогли йому з пошуком першої роботи і стали перепусткою в життя.

Тільки-но Костянтин розмістив своє резюме в Інтернеті, як того ж дня отримав декілька пропозицій. Наприклад, для однієї компанії треба було терміново налагодити локальну мережу та встановити принтер. Для іншої – встановити операційну систему та антивірусний захист на ПК. І коли він отримав роботу в компанії, яка йому припала до душі, радощам не було меж. По-перше, це була його перша перемога. Що надала упевненості у власних силах, а по-друге, з’явилася реальна можливість заробляти гроші.

Зараз Костянтин працює системним адміністратором у малому підприємстві у сфері торгівлі. І до його обов’язків входить налаштування й підтримка мережі та ПК.

Повний текст «Еверест під назвою Академія Cisco» читати тут.