Випускник Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя ще під час навчання різко змінив свою спеціальність і присвятив себе інформаційним технологіям.

Мені подобалося навчатися в ТДТУ, хімія була моїм улюбленим предметом і я ніколи б не подумав, що так кардинально зміню свою спеціальність. Я почав навчатися в академії Cisco. І мені вдалося. Вважаю свій вибір виправданим, бо знайшов своє покликання, отримав улюблену роботу і маю перспективу розвитку і здобуття нових знань. Можу з впевненістю сказати, що досяг професійного щастя.

Єгор Бойко — випускник Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (ТДТУ), випускник регіональної мережевої академії Cisco при ТДТУ ім. І. Пулюя.

Я рекомендував би іншим молодим людям вірити в себе і не боятися нового. Відчути свої сили в мережевих технологіях, в цілком новій для мене сфері, мені допоміг Тарас Богданович Лобур, інструктор Академії. Я дуже вдячний Тарасу Богдановичу за те, що він допоміг мені повірити у власні сили. Ця людина ніколи не відвернеться, завжди пояснить і допоможе, —

каже Єгор.

Єгор з оптимізмом дивиться в майбутнє. Попереду ще навчання за рівнем CCNP (Cisco Certified Network Professional — Сертифікований Cisco професіонал з мереж), подолання нових труднощів і досягнення нових вершин.

В сфері мережевих технологій стояти на місці — те саме, що йти назад, —

резюмує Єгор.

Повний текст читати тут.

 

Меню