Бажаю кожному студенту мати доступ до навчання з мережевих технологій Cisco

Бажаю кожному студенту мати доступ до навчання з мережевих технологій Cisco

Бажаю кожному студенту мати доступ до навчання з мережевих технологій Cisco! Мережеві академії Cisco дають перепустки в життя багатьом талановитим молодим людям, які успішно намагалися освоїти нові знання в сфері мережевих технологій.

Зазвичай до молодих спеціалістів ставляться з недовірою. А кваліфікація Віктора мене надзвичайно здивувала. Він прийшов на роботу спеціалістом, здатним не тільки швидко виконувати завдання філії банку, але й брати участь у прийнятті технічних рішень разом зі спеціалістами головного банку. Віктор — один з наших найкращих співробітників.

Сергій Гнатюк — Директор Тернопільської філії АКБ «ТАС-Комерцбанк».

В академії студенти можуть отримати грунтовні знання та навички роботи з комп’ютерними мережами, достатні для того, щоб бути висококваліфікованими спеціалістами на ринку праці. Думаю, найкращим рішенням для студентів, які обрали кар’єру спеціаліста з мереж, є рішення опанувати не тільки курс CCNA (Cisco Certified Network Associate — Сертифікований Cisco спеціаліст з мереж), але й CCNP (Cisco Certified Network Professional — Сертифікований Cisco професіонал з мереж). Курс CCNP — курс наступного рівня складності, набагато складніше за CCNA, але його можна опанувати ще в студентські роки і здобути більш високі знання та навички роботи з обладнанням, що обслуговує корпоративні мережі з різними типами сервісів. Потім, коли вже буде практика роботи і бажання стати гуру в мережевих технологіях, потрібно іти ще вище — на рівень CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert — Сертифікований Cisco експерт з мереж). Отримати статус CCIE — моя мета.

Віктор Курченко — випускник Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (ТДТУ), випускник регіональної мережевої академії Cisco при ТДТУ ім. І. Пулюя.

Віктор Курченко з упевненістю дивиться в майбутнє.

Я можу тільки побажати своїм одноліткам-студентам, щоб у їхніх містах і селах були такі ж успішні академії, як в Тернопільському державному технічному університеті ім. Івана Пулюя, щоб у кожного бажаючого студента був доступ до навчання з мережевих технологій. Бо майбутнє — за мережевими технологіями.

Повний текст читати тут.

Команда Академиї Cisco на платформі SEDICOMM University бажає вам цікавого, пізнавального та продуктивного навчання на шляху до професії у галузі інформаційних технологій та мережевих технологій Cisco.