Мережна академія Cisco на базі Бучанської школи-інтернату: путівка в життя

Мережна академія Cisco на базі Бучанської школи-інтернату: путівка в життя

Мережна академія Cisco на базі Бучанської школи-інтернату: путівка в життя.

Вражає глибина та системність знань, які пропонують Мережні академії Cisco. Дітей навчають не тільки користуватися комп’ютером та Всесвітньою мережею, а й розуміти проблеми розвитку інформаційних технологій та їхнє майбутнє. Такий підхід дозволяє всебічно підготувати дітлахів до взаємодії зі світом ІТ та відкриває перспективи, про які раніше навіть подумати було складно.

Михайло Наконечний — директор Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з поглибленим вивченням іноземних мов та предметів суспільно-гуманітарного ухилу.

 

Я навчаю дітей поводитися з комп’ютером на рівні спеціаліста, а не простого користувача, який найчастіше марно витрачає час на комп’ютерні ігри. Те саме і з Інтернетом — Всесвітня мережа надає безліч можливостей для самоосвіти та отримання корисної інформації, і важливою просвітницькою метою є навчити дітей розумно користуватися її ресурсами.

Микола Кригін — керівник та інструктор Мережної академії Cisco, кандидат богословських наук, протоієрей.

 

Вирішивши пройти навчання в Мережній академії Cisco, я навіть не міг уявити, скільки корисних знань та вмінь я здобуду. Дуже вдячний нашому викладачеві — отцю Миколі за те, що він допоміг закріпити теорію низкою практичних та лабораторних робіт. Тепер я можу легко зібрати та розібрати комп’ютер, замінити пошкоджену деталь, встановити й налагодити необхідні для роботи пристрої та програмне забезпечення. Завдяки цьому зріс мій авторитет серед однолітків: до мене часто звертаються по допомогу мої товариші, якщо в них щось негаразд з комп’ютером. І я з радістю їм допомагаю. Без академії Cisco це було б неможливо.

Володимир Макарський — випускник Мережної академії Cisco при Бучанській школі-інтернаті.

Повний текст читати тут.

Команда Академиї Cisco на платформі SEDICOMM University бажає вам цікавого, пізнавального та продуктивного навчання на шляху до професії у галузі інформаційних технологій. Пам’ятайте, що сьогодні системні знання у ІТ дуже високо цінуються на ринку праці. Отже, інвестиції часу та сил у їх здобуття гарантовано дадуть результат у майбутньому та позначаться на кар’єрі. Тому на вас чекає академія Cisco!