Experience is nothing, age is nothing, desire to work is all, навчання у мережевій академії Cisco

Experience is nothing, age is nothing, desire to work is all, навчання у мережевій академії Cisco

Experience is nothing, age is nothing, desire to work is all, навчання у мережевій академії Cisco.

Сергій Мамус прийшов на роботу в Tetra Pak у 19-річному віці, в червні 2005 року. А лише через рік вже став координатором розширеної клієнтської платформи компанії у Східній Європі та Центральній Азії.

Навчання у мережевій академії Cisco було величезним досвідом у моєму житті. Академія мені дала дуже важливі знання — знання про основи самих ІТ-технологій, адже жодна комунікація не працюватиме належним чином без якісної організації та конфігурацій активного устаткування мережі. І якщо я і знаходив важкі теми в навчальній програмі, це було додатковим стимулом, щоб вчитися знов і знов.

Сергій Мамус — випускник Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (ТДТУ), випускник регіональної мережевої академії Cisco при ТДТУ ім. І. Пулюя.

Навчальні курси академії Cisco навчили мене не тільки технології мережі, ці курси навчили мене значно більшому -як я можу працювати, як я повинен думати, аналізувати різноманітні проблеми та приймати відповідальні рішення. Без усіх цих знань я ніколи б не отримав ту роботу, яку я маю зараз, —

каже Сергій Мамус.

Повний текст читати тут.

Команда Академиї Cisco на платформі SEDICOMM University бажає вам цікавого, пізнавального та продуктивного навчання на шляху до професії у галузі інформаційних технологій та мережевій академії Cisco. Наразі грунтовні знання у галузі інформаційних технологій суттєво збільшують шанси знайти перспективну та цікаву роботу у світі. Ба більше, зараз багато з існуючих професій втрачають свою актуальність, тоді як ІТ лише роширює список затребуваних спеціалістів.

Варто зазначити, що для початку роботи у ІТ не потрібен одразу високий рівернь підготовки спеціаліста. Професійні знання початкового рівня вже самі по собі забезпечать конкурентоспроможність кандидата на ринку праці. Тому не потрібно боятися зробити перші кроки у навчанні, аргументуючи це великим обсягами часу, потрібного для отримання результатів. Тому що насправді вже за кілька місяців від початку вивчення програми можна перейти до успішного конвертування навичок і знань у гроші на постійній основі.