Сергій Мамус прийшов на роботу в Tetra Pak у 19-річному віці, в червні 2005 року. А лише через рік вже став координатором розширеної клієнтської платформи компанії у Східній Європі та Центральній Азії.

Навчання у мережевій академії Cisco було величезним досвідом у моєму житті. Академія мені дала дуже важливі знання — знання про основи самих ІТ-технологій, адже жодна комунікація не працюватиме належним чином без якісної організації та конфігурацій активного устаткування мережі. І якщо я і знаходив важкі теми в навчальній програмі, це було додатковим стимулом, щоб вчитися знов і знов.

Сергій Мамус — випускник Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (ТДТУ), випускник регіональної мережевої академії Cisco при ТДТУ ім. І. Пулюя.

Навчальні курси академії Cisco навчили мене не тільки технології мережі, ці курси навчили мене значно більшому -як я можу працювати, як я повинен думати, аналізувати різноманітні проблеми та приймати відповідальні рішення. Без усіх цих знань я ніколи б не отримав ту роботу, яку я маю зараз, —

каже Сергій Мамус.

Повний текст читати тут.

Меню