За рік Микита пройшов курс академії Cisco, зайняв призове місце на олімпіаді, отримав міжнародний сертифікат і знайшов престижну роботу

За рік Микита пройшов курс академії Cisco, зайняв призове місце на олімпіаді, отримав міжнародний сертифікат і знайшов престижну роботу

За рік Микита пройшов курс академії Cisco, зайняв призове місце на олімпіаді, отримав міжнародний сертифікат і знайшов престижну роботу.

Програма мережних академій Cisco. Історія успіху.

«Академія Cisco — це надійна і гарантована основа на майбутнє, якщо хочеш досягти високого професійного рівня та отримати визнання, причому не лише в Україні, але й за її межами».

Микита Карпін, Сертифікований спеціаліст Cisco з мережних технологій. За рік Микита пройшов курс академії Cisco!
Микита Карпін, Сертифікований спеціаліст Cisco з мережних технологій

Студент п’ятого курсу магістратури факультету телекомунікацій та вимірювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) Микита Карпін у свої 22 роки пройшов курс CCNA в академії Cisco, що діє при університеті, та отримав індустріальний сертифікат.

На його рахунку — друге місце в Шостій олімпіаді Cisco для студентів та школярів України в 2012 році, участь у конференції наукових студентських робіт, обслуговування мережі на обладнанні компанії Cisco під час Євро-2012 і, нарешті, посада мережного адміністратора у міжнародній компанії Gameloft. Наразі Микита готується до екзамену з курсу ССNР і мріє продовжити кар’єру в сфері мережних технологій — у проектуванні та розробці мереж або протоколів.

Микита Карпін навчався у Харківській гуманітарній школі з поглибленим вивченням французької та англійської. Але у 9 класі зрозумів, що його покликання — точні науки, і вирішив після школи вступати до Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).

«В 11 класі я пішов до університету на День відкритих дверей, де кожен факультет представляв можливості для майбутніх студентів, — пригадує Микита. — Мене привабив факультет телекомунікацій та вимірювальної техніки. Записався на підготовчі курси і за рік отримав міцні знання з математики та фізики. Тому мені не важко було під час вступних іспитів до університету і подальшого навчання».

Якось на дошці оголошень студенти звернули увагу на інформацію про мережну академію Cisco. Інформація про швидке працевлаштування та кар’єрне зростання випускників неабияк зацікавила, і Микита з одногрупниками записалися на курс CCNA (Cіsco Certіfіed Network Assocіate — Сертифікований Cisco спеціаліст з мереж).

«Зазвичай серед студентів побутує хибна думка, що навчання в академії Cisco є надто складним, — говорить Микита. — Та я з цим не погоджуюся, бо я був вражений високим рівнем викладання інструктора CCNA Олени Старкової, яка завжди допомагала мені зрозуміти складні теми. Якщо до того ж побудувати чіткий графік підготовки до занять і дотримуватися його, труднощі залишаться позаду. А ще важливо, що в академії Cisco є належний вибір обладнання для лабораторних робіт: комутатори, маршрутизатори — не застарілі, а найсучасніші моделі».

Потім була участь у Шостій олімпіаді Cisco для студентів та школярів України. Микита виборов друге місце у категорії PT (Packet Tracer), де потрібно було виконати завдання з моделювання роботи реальних мереж за допомогою симулятора мережі Packet Tracer.

andrushko-karpin

«Олімпіада стала для мене школою загартування, першим досвідом, наближеним до реальних умов праці, — ділиться він враженнями. — Адже скільки б ти не знав, скільки б не навчався, але якщо потрапляєш у ситуацію, з якою жодного разу ніде не стикався, це примушує тебе діяти».

Під час Євро-2012 Микита працював інженером на реальному обладнанні Cisco — обслуговував ІТ-інфраструктуру стадіону «Металіст». Крім футбольного драйву і щоденної втоми (доводилося поєднувати працю з навчанням в університеті) накопичував досвід для майбутньої роботи.

І досвід дався взнаки. Микита надіслав резюме на вакансію мережного адміністратора у міжнародній компанії Gameloft, що займається виробництвом ігор для айфонів та айпедів, вказавши і про свої здобутки в академії Cisco. Після співбесіди з менеджером із персоналу, професійного тесту на перевірку технічних навичок, інтерв’ю по Скайпу (англійською мовою) з європейським координатором відділу «Global Network Services» його взяли на роботу — тепер він адмініструє її глобальну мережну інфраструктуру. І це лише початок історії успіху, яку Микита створив власноруч завдяки працелюбності та нестримному бажанню продовжити кар’єру у сфері мережних технологій.


 

«Я вдячний компанії Cisco за співробітництво щодо розвитку академії Cisco при кафедрі ТКС ХНУРЕ та високо оцінюю якість навчальних курсів. Наші студенти без проблем знаходять перше робоче місце і досягають значних кар’єрних висот».

Володимир Поповський Завідувач кафедри телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки
Володимир Поповський. Завідувач кафедри телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки

 

«Академія Cisco — реальний шанс отримати знання і практичні навички у сфері інфокомунікаційних технологій. Микита не просто отримав ці знання, але й ефективно впровадив їх у життя».

Дмитро Андрушко Керівник академії Cisco при Харківському національному університеті радіоелектроніки
Дмитро Андрушко. Керівник академії Cisco при Харківському національному університеті радіоелектроніки

 

«Микита відшліфовував кожне теоретичне і практичне завдання курсу. Він не боявся перевіряти свої знання на студентських заходах».

Олена Старкова Інструктор академії Cisco при Харківському національному університеті радіоелектроніки
Олена Старкова. Інструктор академії Cisco при Харківському національному університеті радіоелектроніки

 

Повний текст про те, як за рік Микита пройшов курс академії Cisco, читати тут.