"Cisco Connect Ukraine 2014" — мобільний додаток для учасників конференції Cisco Connect у Києві

«Cisco Connect Ukraine 2014» — мобільний додаток для учасників конференції Cisco Connect у Києві

Новости

Шановні колеги! Презентуємо «Cisco Connect Ukraine 2014» — мобільний додаток для учасників конференції Cisco Connect у Києві! Завантажуйте, приходьте на конференцію та прямуйте разом із нами до щасливого цифрового майбутнього!

Мобільний додаток для учасників конференції Cisco Connect у Києві

Завантажити для iOS: http://cs.co/9003ibVL

Завантажити для Android: http://cs.co/9006ibV2

Мобільна версія: http://m.cisco-connect.com.ua/

 

До зустрічі на заняттях!

З повагою, Команда Академії #Cisco

Довідка для учасників конференції Cisco Connect у Києві

Компанія Cisco є одним із провідних лідерів у галузі виробництва маршрутизаторів та комутаторів й іншого професійного мережевого обладнання. Особливо високо цінуються пристрої Cisco у корпоративному секторі, але не менше — у державних системах. Важливо пам’ятати, що для роботи із продукцією Циско допускаються виключно сертифіковані спеціалісти. Тобто, для того, аби працевлаштуватися на позицію мережевого інженера, потрібно спочатку пройти навчання у мережевій академії. А потім здати сертифікаційні екзамени й отримати індустріальний сертифікат міжнародного зразка.

Наразі знання щодо роботи маршрутизаторів та мереж Cisco є життєво важливими для забезпечення роботи більшості підприємств у світі. Крім того, для успішного працевлаштування потрібно також мати хоча б базові навички адміністрування Linux. Тому що ця операційна система є золотим стандартом галузі ІТ. Ще варто згадати схожість ОС обладнання Циско та оболонки Лінукс — вони мають багато спільних команд та принципів роботи. Тому будь-якому айтівцю не завадять знання й уміння за галузі системного адміністрування найпопулярнішої прикладної операційної системи. Це важливо знати всім відвідувачам конференції Cisco Connect у Києві.