Після Академії Cisco мене не лякають ніякі «міцні горішки»

Після Академії Cisco мене не лякають ніякі «міцні горішки»

Програма мережних академій Cisco. Історія успіху. Після Академії Cisco мене не лякають ніякі «міцні горішки»

«Мені до вподоби долати неприступні бар’єри навіть попри всі стереотипи щодо можливостей слабкої статі. Будь-які складнощі додають ще більше азарту. Про крок назад годі й казати -це не для мене. Насичений ритм життя я тримаю вже роками й упевнено дивлюся в день завтрашній. Академія Cisco дала мені можливість стати професіоналом, і завдяки їй я займаюся улюбленою справою»

younchik - Після Академії Cisco мене не лякають ніякі «міцні горішки»

Алесья Юнчик Інструктор Центру Знань корпорації «Інком»

Перший крок до професійного успіху Алесья Юнчик зробила в Академії Cisco. Студентка Інституту телекомунікаційних систем НТУУ «Київський політехнічний інститут», вона невтомно поєднувала заняття у виші з навчанням в Академії, водночас працювала і, блискуче опанувавши курс ССNA, пройшла конкурсний відбір на стажування в одному зі спеціалізованих навчальних партнерів Cisco. Після його успішного завершення стала інструктором і тепер веде курси ССNA і CCNP в лінійках маршрутизації, комутації та IP-телефонії, які вона жартома називає «міцними горішками» для спеціалістів як вітчизняних, так і зарубіжних компаній.

Характеру і цілеспрямованості цієї тендітної 24-річної дівчини, не зважаючи на її доволі юний вік, можна позаздрити. Ще б пак! Завершити курси CCNA (Cіsco Certіfіed Network Assocіate — Сертифікований компанією Cisco спеціаліст з мереж), CCNP (Cisco Certified Network Professional — Сертифікований компанією Cisco професіонал з мереж), ССNA Voice (Cіsco Certіfіed Network Assocіate Voice — Сертифікований компанією Cisco спеціаліст з передачі голоса), CCNP Voice (Ciscо Certified Network Professional — Сертифікований компанією Cisco професіонал з передачі голоса), закінчити магістратуру, викладати курси з маршрутизації, комутації та ІР-телефоніїу спеціалізованому навчальному партнері Cisco — це не для слабких.

У чому секрет професійного успіху Алесьї Юнчик? Немає ніякого секрету. Просто вона належить до тих вмотивованих людей, які вміють досягати результату. За півтора роки роботи інструктором їй довелося працювати переважно серед чоловіків. Однак стереотип щодо взаємної нелюбові слабкої статі і техніки розвінчується в перші 15 хвилин знайомства з Алесею. Кожен без винятку бачить у ній фахівця високого рівня із потужним потенціалом.

Нині Алесья, як сертифікований інструктор Cisco, CCSI#34251, викладає десяток курсів за напрямами маршрутизації і комутації (CCNA, CCNP) та IP-телефонії (CCNA Voice, CCNP Voice) в Центрі Знань корпорації «Інком». Завдяки знанням, отриманим в Академії Cisco, і цікавості до психології, вона вміло знаходить індивідуальний підхід до кожного слухача, щоб і матеріал сприймався легко, і кожен повернувся додому з ґрунтовними знаннями.

«Я люблю насичений ритм життя, — розповідає Алесья. — Після проведення курсів у Казахстані та в Одесі я побувала у відрядженні на Кіпрі, де також провела тижневий курс. Не приховаю: спочатку страшенно хвилювалася, оскільки інший менталітет слухачів потребує іншого підходу до викладання. Готувалася якнайретельніше, майже не спала вночі, аби не підвести свою компанію. І вже до наступного курсу CCNP на Кіпрі з нетерпінням рахувала дні».

Для Алесьї робота в радість, вона може залишитися в офісі й після занять, навіть працювати всі вихідні. Технічну літературу дівчина читає лише в оригіналі. А щоб перші цеглинки власної кар’єри стали міцним фундаментом, працює над собою та розвиває грані особистості в багатьох напрямках — психології, мистецтві, танцях. Вона настільки захоплена справою, якою займається, що будь-які «міцні горішки» лише додають їй драйву.

Повний текст «Після Академії Cisco мене не лякають ніякі «міцні горішки» читати тут.