Студентський День Cisco у Львові

Студентський День Cisco у Львові

Новости

Шановні колеги! Студентський День Cisco у Львові чекає на вас!

Запрошуємо Вас, Ваших студентів, а також всіх зацікавлених осіб відвідати «Студентський День Cisco у Львові», який проводиться спільно компанією Cisco Systems і локальною академією Cisco при кафедрі «Телекомунікації» НУ «Львівська політехніка». Захід буде проводитись 28-го жовтня в ауд.iм.проф. Величка В.Т (ауд 218 ХІ корп.) Для участі в заході необхідно заздалегідь реєструватися на сайті http://netacad.lp.edu.ua/ до 21 жовтня.

У прикріпленому файлі програма заходу: Студентський День Cisco у Львові.

До зустрічі у Львові!

З повагою, колектив академії.

Довідка щодо Cisco

На сьогоднішній день компанія Cisco є одним із лідерів ринку техніки для маршрутизації, комутації та мережевих з’єднань. Важливою особливістю компанії є підхід до реалізації власної продукції. А саме — той факт, що до роботи із обладнанням Cisco допускаються лише ті спеціалісти, кваліфікація яких підтверджена наявністю індустріального сертифіката. Тому для роботи на позиції мережевого інженера або іншого спеціаліста з мереж потрібно мати такий сертифікат.

Але високі вимоги до спеціалістів створюють і певні зобов’язання з боку виробника обладнання. Зобов’язання, до яких компанія Cisco із самого початку відноситься дуже серйозно. А тому вона створила найбільшу у світі мережу Академій для підготовки фахівців по роботі з мережевим обладнанням. Стати частиною якої може кожен охочий, тому не зволікайте й записуйтесь на Студентський День Cisco у Львові.

Отже, знання щодо роботи з обладнанням Циско — це прямий шлях до роботи у кращих світових ІТ-компаніях. А також — реальний шанс побудувати кар’єру власної мрії в одній із найперспективніших галузей промисловості. На фоні четвертої промислової (цифрової) революції.